20.5. v Nespekách u Prahy se uskuteční Náš Jarmark na podporu autorské tvorby. Přijďte podpořit umělce. Jste srdečně vítáni!
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
O mně

Vystudovala jsem grafickou školu a více jak dvacet let se věnuji tištěné grafice. V posledních letech se moje rozpětí zužuje a já se vydávám cestami, které mě naplňují a baví. Spojuje je hravé tvoření a nadšení.
Jednou z nich je grafika pro děti, kde spolupracuji hlavně s tvořivou hajnou Stáňou Šejblovou. V jejím díle se spojuje kreativita, hravost, cit a láska k přírodě, navíc podpořené ilustracemi Péti Braunové a dohromady je to úžasná spolupráce plná radosti.
Vedle grafiky jsem před nedávnem objevila kouzlo ilustrování, keramiky a především aromaterapie, která mi otevřela nové možnosti. Pomohla mi najít mě samou, mé silné i slabé stránky, také cestu k meditacím. Dodala mi odvahu zkoušet nové věci a hlavně mít ze života radost a přijímat ho takový, jaký je.
Jsem vděčná, že mi život do cesty poslal laskavou průvodkyni aromaterapií Janku Urbanovou, protože bez ní bych nebyla tam, kde jsem. Nevzniklo by naše společné dílo Karty vůní a radosti, které tohle všechno odstartovalo.

Těší mě, že se to všechno děje a že se o to s vámi mohu podělit.

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz