Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Vůně a aromaterapie
  3. Inhalační tyčinky
  4. Inhalační tyčinka Poselství

Inhalační tyčinka Poselství

Směs je průvodcem roku 2022. Po celý rok vás bude držet za ruku v sesterském spojení Tonky a Limetky doprovázené Vavřínem. Tato jiskřivá vůně přináší ... celý popis
Dostupnost
do 3 dnů 5 ks
Nejsme plátci DPH
140 Kč
ks
Číslo produktu:36006
Popis produktu

Směs je průvodcem roku 2022. Po celý rok vás bude držet za ruku v sesterském spojení Tonky a Limetky doprovázené Vavřínem. Tato jiskřivá vůně přináší pocit bezpečí a důvěry, že projdeme temným lesem ke světlu.

Pomocí Tonky se ponoříte do důvěry. Odevzdáte své strachy a necháte se bezpečně unášet proudem událostí a otevřete své srdce

Limetka vám přinese světlo. Vyvede vás ze tmy, osvítí nejtemnější kouty a probudí ve vás chuť do životaVyvede vás z trudomyslnosti a zažehne ve vás optimismus. Její osvěžující citrusová vůně osloví především ty, kteří se cítí být zahaleni mlhou, unaveni tím vším kolem a už jen nevěřícně kroutí hlavou.
 
Vavřín byl zasvěcen Apollonovi, bohu světla. Řekové jej považovali za ochrannou rostlinu. Vůně Vavřínu ve vás pomocí tvořivé odvahy rozpráší pochybnosti o vás samých, všechna vaše omezení, která jste o sobě v průběhu let nasbírali a uložili si je do svého nitra. Dodá vám odvahu, sílu a víru ve vítězství.
 
Ať je pro vás tento rok plný hojnosti, ať dokážete pusti své strachy, otevřít se novému a dojdete bezpečně k naplnění svých snů, přání a tužeb.
 

Prodloužená doba dodání:
Směs je vytvořená a na míru namíchaná kouzelným uměním aromaterapeutky Janky Urbanové ze Santaly až při objednávce, aby vůně byla čerstvá a co nejvíce účinná. Z tohoto důvodu je prodloužena doba dodání o 3 dny. Děkuji.

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz